Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

oferta klas

Artykuły

Klasa politechniczna z akademickim programem nauczania matematyki

2017-05-04

Wybierając typ klasy należy spojrzeć na rynek pracy. Obecnie przede wszystkim poszukuje się absolwentów wszelkich kierunków technicznych! Chcesz w przyszłości kontynuować naukę na uczelniach technicznych i kierunkach matematyczno – przyrodniczych? Przyszli graficy komputerowi, architekci i informatycy  z pewnością znajdą coś dla siebie w klasie politechnicznej. Nauczanie matematyki i fizyki na poziomie rozszerzonym daje teoretyczne i praktyczne podstawy niezbędne do dalszych studiów na kierunkach ścisłych. Dodatkowym atutem klasy politechnicznej jest bogata oferta zajęć pozalekcyjnych i wyjazdów rozwijających pasje i zainteresowania uczniów.

Czytaj więcej o: Klasa politechniczna z akademickim programem nauczania matematyki

Klasa medialno-prawna

2017-05-04

Kochasz film? Interesujesz się teatrem? Cenisz dobra książkę? Chcesz zaistnieć w świecie mediów? Marzysz o karierze prawnika, dziennikarza, aktora…

Czytaj więcej o: Klasa medialno-prawna

Klasa medialno-teatralna

2017-05-04

Jeśli interesujesz się teatrem, kinem, literaturą a swoją przyszłość wiążesz z mediami, teatrologią czy filmoznawstwem wybierz klasę medialno-teatralną w I Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałam Dwujęzycznymi im. S. Staszica w Jastrzębiu-Zdroju!

 

Czytaj więcej o: Klasa medialno-teatralna

Klasa matematyczno-językowa z nauczaniem dwujęzycznym

2017-05-04

Jeśli interesujesz się matematyką, jesteś uzdolniony językowo… Chcesz w przyszłości zostać inżynierem, matematykiem, filologiem, ekonomistą, biotechnologiem, tłumaczem…. Myślisz o studiach dwujęzycznych bądź studiach zagranicznych…. Wybierz klasę matematyczno-językową w I LO im. Stanisława Staszica w Jastrzębiu–Zdroju.

 

Czytaj więcej o: Klasa matematyczno-językowa z nauczaniem dwujęzycznym

Klasa biologiczno-chemiczna

2017-05-04

Jeśli interesujesz się naturą, przyrodą, kochasz zwierzęta, lubisz rośliny, Twoje hobby to góry….

Chcesz w przyszłości zostać lekarzem, farmaceutą lub weterynarzem…

Problemy środowiska naturalnego i jego ochrona nie są Ci obce …. pomyśl o profilu biologiczno-chemicznym.

Czytaj więcej o: Klasa biologiczno-chemiczna
Przejdź do góry