Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

oferta klas

Artykuły

Klasa politechniczna z akademickim programem nauczania

2017-05-04

Obecnie przede wszystkim poszukuje się absolwentów wszelkich kierunków technicznych! Chcesz w przyszłości kontynuować naukę na uczelniach technicznych i kierunkach matematyczno – przyrodniczych? Przyszli graficy komputerowi, architekci i informatycy  z pewnością znajdą coś dla siebie w klasie politechnicznej. Nauczanie matematyki i fizyki na poziomie rozszerzonym daje teoretyczne i praktyczne podstawy niezbędne do dalszych studiów na kierunkach ścisłych.

Czytaj więcej o: Klasa politechniczna z akademickim programem nauczania

Klasa politechniczna

2017-02-24

Wybierając typ klasy należy spojrzeć na rynek pracy. Obecnie przede wszystkim poszukuje się absolwentów wszelkich kierunków technicznych! Chcesz w przyszłości kontynuować naukę na uczelniach technicznych i kierunkach matematyczno – przyrodniczych? Przyszli graficy komputerowi, architekci i informatycy  z pewnością znajdą coś dla siebie w klasie politechnicznej. Nauczanie matematyki i fizyki na poziomie rozszerzonym daje teoretyczne i praktyczne podstawy niezbędne do dalszych studiów na kierunkach ścisłych. Dodatkowym atutem klasy politechnicznej jest bogata oferta zajęć pozalekcyjnych i wyjazdów rozwijających pasje i zainteresowania uczniów.

Czytaj więcej o: Klasa politechniczna

Klasa medialno-prawna

2017-05-04

Kochasz film? Interesujesz się teatrem? Cenisz dobra książkę? Chcesz zaistnieć w świecie mediów? Marzysz o karierze prawnika, dziennikarza, aktora…

Czytaj więcej o: Klasa medialno-prawna

Klasa medialno-teatralna

2017-05-04

Jeśli interesujesz się teatrem, kinem, literaturą a swoją przyszłość wiążesz z mediami, teatrologią czy filmoznawstwem wybierz klasę medialno-teatralną w I Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałam Dwujęzycznymi im. S. Staszica w Jastrzębiu-Zdroju!

Czytaj więcej o: Klasa medialno-teatralna

Klasa lingwistyczna z nauczaniem dwujęzycznym

2017-05-04

Jeśli jesteś uzdolniony językowo a Twoją pasją są podróże, film, muzyka, polityka, literatura i nauka słówek. Jesteś ciekawy świata i ludzi, chcesz w przyszłości zostać tłumaczem, filologiem, iberystą lub sinologiem. Chcesz pracować w strukturach Unii Europejskiej lub marzysz o karierze właściciela biura turystycznego, rezydenta lub przewodnika wycieczek zagranicznych. Myślisz o maturze międzynarodowej, bądź studiach zagranicznych…. Wybierz klasę lingwistyczną z nauczaniem dwujęzycznym w I LO im. Stanisława Staszica w Jastrzębiu–Zdroju.

 

Czytaj więcej o: Klasa lingwistyczna z nauczaniem dwujęzycznym

Klasa biologiczno-chemiczna

2017-05-04

Jeśli interesujesz się naturą, przyrodą, kochasz zwierzęta, lubisz rośliny, Twoje hobby to góry….

Chcesz w przyszłości zostać lekarzem, farmaceutą lub weterynarzem…

Problemy środowiska naturalnego i jego ochrona nie są Ci obce…pomyśl o profilu biologiczno-chemicznym.

Czytaj więcej o: Klasa biologiczno-chemiczna

Klasa sportowa

2017-05-04

Myślisz o studiach na AWF-ie, dobrym przygotowaniu sportowym i językowym czy uprawnieniach instruktorsko- sędziowskich? Wybierz profil sportowy w I LO im. S. Staszica w Jastrzębiu-Zdroju!

Czytaj więcej o: Klasa sportowa

Klasa matematyczno-językowa

2017-05-04

Jeśli interesujesz się matematyką, jesteś uzdolniony językowo… Chcesz w przyszłości zostać inżynierem, matematykiem, filologiem, ekonomistą, tłumaczem…. Myślisz o maturze międzynarodowej, bądź studiach zagranicznych…. Wybierz klasę matematyczno-językową w I LO im. Stanisława Staszica w Jastrzębiu – Zdroju.

Czytaj więcej o: Klasa matematyczno-językowa

Klasa matematyczno-informatyczna

2017-05-04

Interesujesz się komputerami, fascynuje cię technologia informacyjno-komunikacyjna? Chcesz w przyszłości zostać programistą, grafikiem komputerowym…. Wybierz klasę z rozszerzoną informatyką.

Czytaj więcej o: Klasa matematyczno-informatyczna
Przejdź do góry