2018-09-28

Październik w bibliotece szkolnej

W  ramach Światowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych nauczyciele bibliotekarze zapraszają młodzież do biblioteki.

Na wystawie "Biblioteczne Kruki" zostaną zaprezentowane najstarsze książki znajdujące się w zbiorach naszej szkolnej biblioteki.

Zapraszamy na konkurs czytelniczy "ABC wiedzy o książce, bibliotece i informacji" - etap październikowy. Testy będą do odbioru w bibliotece. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w listopadzie. Czekają nagrody książkowe..

Zapraszamy również do akcji "Słodka Biblioteka" współorganizowanej z młodzieżą szkolną. Impreza odbędzie się 17 października podczas przerw. Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do biblioteki w celu omówienia organizacji tego wydarzenia. Każda osoba wypożyczająca w tym dniu książki zostanie nagrodzona słodkim upominkiem.

Planowany jest także QUIZ BIBLIOTECZNY w sali audiowizualnej dla wybranych klas.

Nadal trwa konkurs wiedzy o Dywizjonie 303 dla gimnazjalistów. Termin oddawania prac do 15 października.

Nauczyciele bibliotekarze zapraszają.