2017-12-21

Mikołajki w "Jedynce"

8 grudnia br. w naszej szkole odbyły się mikołajki szkolne. Organizacją tego wydarzenia zajęła się klasa IB liceum. Przystrojony został korytarz główny. Na specjalnie przygotowanym podeście zasiadał Mikołaj wraz z Panią Mikołajową, z którymi można było robić sobie zdjęcia.

Mikołajki

Chętni uczniowie mogli wziąć udział w karaoke lub w  świątecznym quizie, gdzie za każdą poprawną odpowiedź uczestnik otrzymywał słodki upominek. Przygotowano również kiermasz ciast i wypieków, z którego dochód przeznaczono na pomoc choremu koledze Dawidowi.

Tego samego dnia w naszej szkole miał miejsce Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego. W kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Zofia Mencewicz, IIMagdalena Brożyńska, a III miejsce - Weronika Ligas. Natomiast w kategorii chłopców I miejsce zajął Filip Borkowski, II miejsce Filip Łukasik, a III miejsce zajął Jakub Dałek. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.